Sunday, October 31, 2010

przeczytane

Co jest najśmieszniejsze w ludziach: 
Zawsze myślą na odwrót: śpieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. 
Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Paulo Coelho

5 comments:

 1. Marysiu to prawda ,ale trzeba duzo czasu aby to zrozumiec.Jest takie stare prawo ekonomiczne,- byt ksztaltuje swiadomosc. Warunki naszego zycia czesto nie sprzyjaja aby zaczac myslec o sobie i zyc tak jak by sie chcialo.

  ReplyDelete
 2. wszystko co chce dla Ciebie -miesci sie w wiecznej szczesliwosci w NIEBIE!

  ReplyDelete
 3. Czy znasz swojego Aniola Stroza?!? A

  jaki On jest? Pozdrawiam z miom Aniolem Strozem CIEBIE i Twego Aniola!

  ReplyDelete
 4. Witaj, podaję link do wytwórczyni najsłodszych misiaków: http://asiagaj.blogspot.com/2010/10/odwiedziny-ani-blog-szalona-anna.html , cos mi program pocztowy szwankuje dziś, więc zajrzałam na tój blog by przesłać linka i co tu znalazłam? to co lubię ... lubie blogi takie jak twoje pełne dobrej treści, że tak powiem. Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili ponownie do mnie ...

  ReplyDelete
 5. @ Sheba - zgadzam się z Tobą, tylko czasem mi szkoda, że ludzie tak wiele przegapiają, że ja tak wiele przegapiam w swoim życiu. Tak bardzo chciałabym nauczyć się wykorzystywać każdą daną mi chwilę, cieszyć się nią, zachywcać. Bo przecież zawsze można znaleźć choć maleńką radość niezależnie od warunków życia, sytuacji, ekonomii...
  @ Anonimie - dziękuję za piękne życzenia:) mam nadzieję, że Ty też wybierasz się do Nieba, i że się tam spotkamy:)
  @ Anonimie od Aniołów - z moim Aniołem znamy się już od dawna:) Również pozdrawaim Ciebie i Twojego Anioła:)
  @ Kerry-Marta - bardzo dziękuje Ci za linka do Asi i za miłe słowa:) mnie również bardzo spodobało się to, co pokazujesz na swoim blogu. Na peweno będę tam wracać:)

  Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wszelkie komentarze:)

  ReplyDelete

I will be glad to read your comment :)